Lyprinol Sport

Lyprinol Sport jest suplementem diety przeznaczonym dla osób uprawiających sport wyczynowo i rekreacyjnie. Właściwości preparatu wpływają na przyspieszenie regeneracji organizmu po intensywnym treningu, pozwalają zmniejszyć odczuwany dyskomfort związany z powstawaniem mikrourazów i zakwaszeniem mięśni, a także zwiększyć wydolność organizmu.

Zastosowanie     

Zwiększenie komfortu treningu oraz  zwiększenie wydolności. Przyspieszenie regeneracji mięśni oraz całego organizmu i zmniejszenie stanów zapalnych powstałych przy mikrourazach.

Po dekadach badań udało się jednoznacznie stwierdzić przeciwzapalne działanie Lyprinolu. Wiele osób cieszy się dziś zwiększoną ruchomością stawów i lepszą wydolnością. Lyprinol pomaga ograniczyć zmęczenie mięśni intensywnym treningu. Jego aktywność bazuje na rewolucyjnym mechanizmie działania, dzięki któremu jest kontrolowany poziom eikozanoidów i leukotrienów, które wzmagają proces zapalny. Unikalny skład Lyprinolu okazał się najaktywniejszą mieszaniną kwasów Omega-3, zdolną do blokowania szlaku metabolicznego 5-lipoksygenazy odpowiedzialnego za stany zapalne w organizmie człowieka.

Od 2003r. Lyprinol dostępny jest w Stanach Zjednoczonych, w 2009r. pojawił się w Polsce.

Opakowanie

180 kapsułek

 

Dawkowanie 6-8 kaps dziennie.